Connect with us

Showbizz

Lady Gaga flet për të dashurin e saj

Published

on

Lady Gaga ndihet me plotë fat dhe në dashuri.

Ndërsa po promovonte filmi i saj i ri House of Gucci në një intervistë të re, artistja 35-vjeçare bëri disa komente shumë të rralla për të dashurin e saj Michael Polansky .

Në një intervistë të re me “The Hollywood Reporter”, Gaga dha një përditësim për dy qentë e saj, Koji dhe Gustav, kur u rrëmbyen në shkurt gjatë xhirimeve në Itali për filmin “House of Gucci”. Gjatë kësaj ngjarje u sulmua dhe u plagos edhe rojtari i saj Rayan.

“Të gjithë janë në rregull. Të gjithë po shërohen. Unë lutem për Ryan gjatë gjithë kohës. Unë jam shumë mirënjohës që nuk e humbëm atë. Dhe çdo ditë falënderoj Zotin për kthimin e sigurt të qenve të mi”, tha Gaga.

Gaga më pas vazhdoi të bënte një koment për jetën e saj me Michael dhe qentë.

“Qentë e mi dhe njeriu që dua janë e gjithë jeta ime”, tha Gaga .

Gaga dhe Michael , i cili është CEO i Parker Group, u panë për herë të parë duke së bashku teksa po dilnin bashkë në vitin 2020 në një festë të Vitit të Ri në Las Vegas.

Të dy janë përpjekur ta mbajnë sa më larg syrit të publikut lidhjen e tyre që kur kanë nisur lidhjen.

Michael iu bashkua Gagës në inaugurimin e Presidentit Biden në Uashington, DC në janar të këtij viti, ku ajo performoi “The Star-Spangled Banner”.

Showbizz

Bebe Rexha dhuron spektakël në “That’s My Jam”

Published

on

Bebe Rexha së fundi ka qenë pjesë e emisionit , “That’s My Jam”, që prezantohet Jimmy Fallon.

Bebe e cila garonte krahas yjeve Anthony Anderson, T-Pain dhe Ryan Tedder, u përzgjodh të luante në rubrikën “Nonsense Karaoke” ku konkurrentët duhet ta interpretojnë një hit të njohur, por teksti i këtyre këngëve është zëvendësuar me fjalë qesharake dhe komplet absurde.

Pa dyshim që për bukuroshen shqiptare kjo ishte e lehtë falë zërit të mrekullueshëm dhe aftësive të këngëtares në interpretim.

Continue Reading

Showbizz

Rihanna “provokon” rrjetin me foto eksplicite

Published

on

Këngëtarja e njohur Rihanna së fundi ka shfaqur linjat trupore mahnitëse në ngjyrë të kuqe të errët për markën e saj Savage X Fenty. Gjithashtu ajo po promovonte edhe ndriçuesin e buzëve të saj Fenty Beauty Gloss Bomb Heat.

Rihanna u fotografua gjatë natës në një dhomë të hirtë dhe të kaltër plot me hije. Format trupore dhe ngjyra e kuqe që përdori këngëtarja vënë në pah tatuazhet e saj.

Të brendshmet e saj përfshinin qepje të kryqëzuara që bien në sy, dhe ajo e kombinoi kostumin me gete të kuqe rrjetë.

“Dita e Shën Valentinit është për mua…. por ju mund të shikoni”, ka ngacmuar Rihanna në mbishkrimin e saj në Instagram.

Continue Reading

Showbizz

Bella Hadid nuk është më në depresion

Published

on

Bella Hadid është një nga modelet më të bukura të brezit të saj. E njohur në të gjithë botën, veç sukseseve të saj, ajo ka ndarë me fansat edhe çaste shumë të vështira poashtu. Bella pësoi kaq shumë episode depresive sa që ndau një shfaqje të selfieve të saj me 48.4 milion ndjekës të saj në Instagram më 9 nëntor dhe së fundmi, ka folur përsëri për to.

Ai postim më bëri më pak të vetmuar, sepse kisha shumë njerëz që më thonin: “Edhe unë ndihem kështu.” Kur i postova ato ishte për t’u siguruar që kushdo që ndihej ashtu ta dinte se ishte në rregull të ndihej kështu… Edhe pse në Instagram gjërat duken kaq bukur, në fund të fundit, ne të gjithë jemi të prerë nga e njëjta leckë. Ndjeva se ishte mirë për mua që të isha në gjendje të thoja të vërtetën time dhe në një moment nuk isha në gjendje të postoja më foto të bukura.

Nuk e di nëse kjo nuk është ajo që njerëzit duan në Instagram. Nuk kam pse të jem përgjithmonë në Instagram. Kam ditë të mira. Sot është një ditë e mirë. Nuk ndihem në depresion. Nuk kam aq ankth sa kam zakonisht. Por nesër mund të zgjohem dhe të jem krejtësisht e kundërta. Kjo është arsyeja pse unë jam kaq e mbingarkuar.

Libri i preferuar i Bella-s është libri i Julia Cameron-it, i vitit 1992, “The Artist’s Way” dhe ajo shkruan tre faqe në librin e saj të punës dhe bën meditime mirënjohjeje çdo mëngjes.

Continue Reading

Trending

Listen online now, the sound of Prishtina