Connect with us

Showbizz

Jennifer Lopez pozon pa grim, fansat mahniten nga pamja e saj

Published

on

Këngëtarja dhe aktorja e njohur duket më mirë dhe më tërheqëse çdo vit, dhe askush nuk do ta merrte me mend se është 52-vjeç.

Jennifer Lopez ka shpërndarë një video në Instagram të markës së saj JLO Beauty, në të cilën fjalë për fjalë nuk ka asnjë grim, gjithçka për të prezantuar produktin e saj të preferuar për kujdesin e fytyrës.

Diva latine vlerësoi serumin e shkëlqimit të lëkurës të prodhuar nga marka e lartpërmendur dhe duke gjykuar nga sa e rregulluar dhe fantastike duket fytyra e saj, duket se jep vërtet rezultate, së bashku me pjesën tjetër të rutinës kozmetike.

Videoja shkaktoi një vërshim entuziazmi dhe admirimi dhe fansat nuk i kursyen fjalët lavdëruese: “Sa e bukur je”, “Ti shkëlqen”, “Më pëlqen që tregon se je kaq natyrale, kaq e bukur”, “Lëkura jote është tepër e rregulluar”, “E mahnitshme”…

Ndryshe, Lopez tha në fillim të vitit se nuk kishte përdorur asnjëherë botoks.

“Unë nuk gjykoj askënd. Nëse dëshironi botoks, është mirë. Por nuk dua njerëzit të më akuzojnë për gjëra që nuk i bëj. Nuk kam pse të gënjej. Nëse do të bëja diçka, do të thosha: “Po, ke të drejtë”. Nuk dua që njerëzit të thonë: “Mos gënjesh, e bëre në fytyrë, e bëre këtë”, kur kjo nuk është e vërtetë”, tha ajo.

Showbizz

Bebe Rexha dhuron spektakël në “That’s My Jam”

Published

on

Bebe Rexha së fundi ka qenë pjesë e emisionit , “That’s My Jam”, që prezantohet Jimmy Fallon.

Bebe e cila garonte krahas yjeve Anthony Anderson, T-Pain dhe Ryan Tedder, u përzgjodh të luante në rubrikën “Nonsense Karaoke” ku konkurrentët duhet ta interpretojnë një hit të njohur, por teksti i këtyre këngëve është zëvendësuar me fjalë qesharake dhe komplet absurde.

Pa dyshim që për bukuroshen shqiptare kjo ishte e lehtë falë zërit të mrekullueshëm dhe aftësive të këngëtares në interpretim.

Continue Reading

Showbizz

Rihanna “provokon” rrjetin me foto eksplicite

Published

on

Këngëtarja e njohur Rihanna së fundi ka shfaqur linjat trupore mahnitëse në ngjyrë të kuqe të errët për markën e saj Savage X Fenty. Gjithashtu ajo po promovonte edhe ndriçuesin e buzëve të saj Fenty Beauty Gloss Bomb Heat.

Rihanna u fotografua gjatë natës në një dhomë të hirtë dhe të kaltër plot me hije. Format trupore dhe ngjyra e kuqe që përdori këngëtarja vënë në pah tatuazhet e saj.

Të brendshmet e saj përfshinin qepje të kryqëzuara që bien në sy, dhe ajo e kombinoi kostumin me gete të kuqe rrjetë.

“Dita e Shën Valentinit është për mua…. por ju mund të shikoni”, ka ngacmuar Rihanna në mbishkrimin e saj në Instagram.

Continue Reading

Showbizz

Bella Hadid nuk është më në depresion

Published

on

Bella Hadid është një nga modelet më të bukura të brezit të saj. E njohur në të gjithë botën, veç sukseseve të saj, ajo ka ndarë me fansat edhe çaste shumë të vështira poashtu. Bella pësoi kaq shumë episode depresive sa që ndau një shfaqje të selfieve të saj me 48.4 milion ndjekës të saj në Instagram më 9 nëntor dhe së fundmi, ka folur përsëri për to.

Ai postim më bëri më pak të vetmuar, sepse kisha shumë njerëz që më thonin: “Edhe unë ndihem kështu.” Kur i postova ato ishte për t’u siguruar që kushdo që ndihej ashtu ta dinte se ishte në rregull të ndihej kështu… Edhe pse në Instagram gjërat duken kaq bukur, në fund të fundit, ne të gjithë jemi të prerë nga e njëjta leckë. Ndjeva se ishte mirë për mua që të isha në gjendje të thoja të vërtetën time dhe në një moment nuk isha në gjendje të postoja më foto të bukura.

Nuk e di nëse kjo nuk është ajo që njerëzit duan në Instagram. Nuk kam pse të jem përgjithmonë në Instagram. Kam ditë të mira. Sot është një ditë e mirë. Nuk ndihem në depresion. Nuk kam aq ankth sa kam zakonisht. Por nesër mund të zgjohem dhe të jem krejtësisht e kundërta. Kjo është arsyeja pse unë jam kaq e mbingarkuar.

Libri i preferuar i Bella-s është libri i Julia Cameron-it, i vitit 1992, “The Artist’s Way” dhe ajo shkruan tre faqe në librin e saj të punës dhe bën meditime mirënjohjeje çdo mëngjes.

Continue Reading

Trending

Listen online now, the sound of Prishtina