Connect with us

Showbizz

Hailey mohon akuzat, Justin më bënë të ndihem e veçantë

Published

on

Hailey Bieber më në fund u jep fund fjalëve që qarkullojnë kudo në rrjet se ajo keqtrajtohet nga bashkëshorti i saj, Justin Bieber. Këto fjalë kanë nisur për shkak të disa videove ku Justin shihet tepër agresiv ndaj Hailey-t.

Ajo e bëri të ditur këtë deklaratë pasi u shfaq në episodin e së premtes të “4D With Demi Lovato” për të folur për marrëdhënien e saj me Justin dhe martesën e tyre.

“Ka kaq shumë fjalë që qarkullojnë kudo për mua, për të (Justin), për të dy ne.”-shpjegoi Hailey. “Është kaq larg së vërtetës dhe është tërësisht e kundërta.”-shtoi ajo.

Një rast që spekuloi këto fjalë ishte ndodhia në Las Vegas, ku çifti janë parë sa bashku pasi Justin do të performonte atje në një koncert. Një kamera amatore ka kapur një moment Bieber teksa i fliste Hailey-t duke i bërtitur. Të paktën kështu dukej. Një person që është gjendur pranë në ato momente ka thënë se nuk po i bërtiste asaj. Përkundrazi, Justin e kishte kapluar adrenalina dhe po fliste me tepër emocion.
Më pas, Hailey duke shmangur çështjen e këtyre fjalëve ka vlerësuar bashkëshortin e saj me fjalët më të bukura.

“Jam vërtet me fat të jem krah një njeriu që më respekton maksimalisht, i cili më bën të ndihem e veçantë çdo ditë të jetës sime. Ndaj, kur dëgjoj të kundërtën habitem,”-shprehet Hailey

Showbizz

Chris Martin dëshmon dashurin e tij ndaj Dakota Johnson

Published

on

Çifti i famshëm Chris Martin dhe Dakota Johnson janë në lidhje tash e disa vite, ata nuk përfliten shumë në media, por kur vije puna tek romanca, anëtari i Coldplay është shumë i aftë ta shfaq atë.

Bendi sapo ka publikuar këngën “My Universe” në bashkëpunim me grupin korean BTS, dhe me të njëjtën fjali i është drejtuar edhe të dashurës së saj në një koncert në Londër.

“Ja ku është universi im”, tha Martin. Çifti janë së bashku që nga viti 2017-të dhe e mbajnë lidhjen sa më private mbajnë lidhjen sa më private. Së fundi çifti u panë së bashku në Palma De Mallorca në Spanjë.

Continue Reading

Showbizz

Blackpink nuk do të pranojnë më dhurata nga fansat

Published

on

Grupi muzikor korean, Blackpink nuk do të pranojnë më dhurata nga fansat e tyre dhe për këtë kanë një arsye shumë të fortë. Katër vajzat e grupit, Lisa, Jennie, Jisoo dhe Rosé përcollën një deklaratë nërpërmjet labelit të tyre muzikor, YG Entertainment duke i ‘udhëzuar’ fansat e tyre se çfarë duhet të bëjnë këtej e tutje.

“Ne do të donim të informonim fansat tanë të mrekullueshëm, të cilët gjithmonë e kanë mbështetur Blackpink. Anëtaret e grupit kanë menduar për një kohë të gjatë disa mënyra për t’ju përgjigjur dhuratave që fansat kanë përgatitur për to.”-thuhet ndër të tjera në deklaratë.

Ata e vazhduan deklaratën duke u shprehur se në të ardhmen grupi korean më i famshëm nuk do të pranojë më dhurata për ditëlindjet, debutimet e tyre në media apo performancat e vajzave. Në vend të kësaj, ato u bëjnë thirrje fansave që këto dhurata t’i dhurojnë për njerëzit në nevojë.

Por, nga ana tjetër vajzat do të vijojnë të pranojnë letra dedikimesh nga fansat jo të shoqëruara me dhurata të shtrenjta. Madje, dhe letrat kanë kërkuar që të jenë të holla dhe jo të kushtueshme. Çdo dhuratë që do të vijë në studiot e YG Entertainment nuk do të shkojë në duart e grupit korean aq të dashur për të rinjtë.

Continue Reading

Showbizz

Victoria Beckham habit fansat me pamjen e saj

Published

on

Victoria Beckham ka surprizuar të gjithë fansat e saj me daljen e fundit në një intervistë televizive në “Good Morning America.” Teksa ishte ftuar për të folur mbi linjën e saj të kozmetikës, ajo u duk shumë herë më ndryshe se zakonisht. Ndjekësit e saj kanë reaguar negativisht duke e akuzuar se e ka tepruar me ndërhyrjet estetike.

Menjëherë pamjet e saj kanë qarkulluar kudo nëpër rrjet duke e komentuar pamjen e saj “të fryrë”. Një ndjekëse shprehet e habitur për pamjen e saj:

“Victoria Beckham në GMA më tronditi. Ajo lëvizte vetëm qepallat e syrit dhe buzët kur fliste, është kaq jo natyrale dhe shpërqëndruese. Botox-i apo fillers mund të duken mirë vetëm për foto, por jo në jetën reale.”

“Oh zot! Ajo duhet të padisë kirurgun plastik për atë që i ka bërë fytyrës së saj!”-shprehet një tjetër.

Për vite me radhë, ish-ylli i “Spice Girls” e ka mohuar se ka kryer ndërhyrje estetike për të ruajtur freskinë e moshës. Në 2019, Victoria u shpreh se nuk është joshur asnjëherë nga ideja për të kryer kirurgji plastike në fytyrën e saj.

Continue Reading

Trending

Listen online now, the sound of Prishtina