Connect with us

Showbizz

Gigi Hadid bënë daljen e parë publike pas ndarjes

Published

on

Gigi Hadid tregoi stilin e ri të flokëve të saj bionde teksa doli për herë të parë që nga ndarja me Zayn Malik pas një sherri të këtij të fundit me nënën e saj.

Supermodelja 26-vjeçare dukej tërheqëse në një kostum të kuq, ndërsa po shkonte në shtëpi në apartamentin e saj në New York me motrën e vogël Bella pas vetes, shkruan DailyMail.

Hadid ka qëndruar kryesisht larg syrit të publikut pasi u shfaqën raportimet në media se Zayn sulmoi fizikisht mamanë e saj, Yolanda, gjatë një sherri në shtëpinë e familjes në Pensilvani, në të cilën çifti jetuan bashkë.

Gigi kishte zgjedhur që në motin e vjeshtës të vishej me një copë ngjyrë të kuqe të ndezur, e cila ishte e theksuar në bel dhe kishte një sërë zinxhirësh.

Ajo dukej se qëndronte edhe më ngrohtë falë një jake të zezë të trashë dhe mëngëve të gjata deri në bërryla.

Hadid qëndroi rehat e veshur me një palë çizme lëkure të trasha të zeza dhe i linte flokët e saj bionde kaçurrela të hidheshin poshtë mbi supet e saj.

Ajo mbante iPhone-in e saj në njërën dorë dhe qëndroi e sigurt nga virusi COVID-19 duke mbajtur një maskë të zezë në fytyrë.

Showbizz

50 Cent kërkon falje Madonës

Published

on

Reperi i këngës legjendar “Candy Shop”, 50 Cent, emri i vërtetë i të cilit është Curtis Jackson, shkroi në postim Twitter për t’i kërkuar falje Madonna-s pasi ai u tall me koleksionin e fotove të brendshmeve që ajo postoi në Instagram gjatë festës së Falenderimeve.

“Duhet t’i kem lënduar ndjenjat e Madonës, ajo shkoi dhe nxori një foto të vjetër të MTV-së nga viti 03,” filloi ai.

“Ok, më falni nuk kisha ndërmend të lëndoja ndjenjat e saj. Unë nuk përfitoj nga kjo gjithsesi, thashë atë që mendova kur pashë foton për shkak të vendit ku e kisha parë më parë, shpresoj të pranoni faljen time,” shtoi ai.

50 Cent iu referua krahasimit të tij të një prej fotove të Madonnës me një foto të këmbëve të shtrigës së ligë të Lindjes nën shtëpinë e Dorothy në Magjistarin e Ozit.

Continue Reading

Showbizz

Lidhja e Duas dhe Anwar në krizë

Published

on

Lidhja dyvjeçare e Dua Lipës dhe Anwar Hadid në krizë, angazhimet profesionale po ndikojnë në marrëdhënien e tyre.

Ata janë çift prej dy vitesh, por thuhet se lidhja e yllit të popit Dua Lipa dhe Anwar Hadid është në krizë.

Këngëtarja, 26-vjeçare dhe vëllai i vogël i Gigi dhe Bella Hadid, 22-vjeç, nuk janë parë së bashku për gati gjashtë javë për shkak të orareve të tyre të ngjeshur të punës.

“Çifti erdhën me idenë për të bërë një pushim me romancën e tyre muajin e kaluar pasi të udhëtosh kaq shumë dhe të jenë të ndarë po rezulton e vështirë. Marrëdhënia e tyre po kalon një krizë”, ka thënë një burim.

Dua thuhet se ka qenë duke incizuar albumin e saj në Londër dhe në Los Angeles, ndërsa Anwar ka qenë në New York gjatë kësaj kohe, shkruan DailyMail.

Duke folur për romancën e saj me Anwar për revistën “Rolling Stone”, ylli i muzikës tha në fillim të këtij viti se ndihet më rehat se kurrë më parë në marrëdhënien e saj.

Continue Reading

Showbizz

Bella rikthehet në “Victoria’s Secret”

Published

on

Modelja e njohur Bella Hadid ka zbuluar së fundmi se është rikthyer në Victoria’s Secret.

Modelja i ndërpreu lidhjet me kompaninë në vitin 2020, për t’u bashkuar me koleget e saj modele duke akuzuar drejtuesin e atëhershëm Ed Razek për sjellje të papërshtatshme dhe komente të padëshiruara seksuale.

Mirëpo së fundmi në një intervistë, Bella tregoi se u rikthye pasi tashmë kompaninë e drejtojnë lidere të reja femra.

”Ajo që më magnetizoi për t’u rikthyer ishte që ata erdhën tek unë dhe më dëshmuan vërtet se, prapa skenave, Victoria’s Secret ka ndryshuar në mënyrë drastike. Bashkimi në Kolektivin ‘VS’ ishte me të vërtetë për të rikthyer fuqinë time dhe për të pasur pushtetin mbi trupin tim përsëri vetë”, u shpreh Hadid.

Continue Reading

Trending

Listen online now, the sound of Prishtina