Connect with us

Showbizz

Ben Affleck reagon ndaj komenteve për ish-gruan e tij

Published

on

Ben Affleck reagon e ashpër rreth komenteve të tij të fundit për ish-bashkëshorten Jennifer Garner.

Duke bërë një paraqitje në Jimmy Kimmel Live të mërkurën mbrëma, Ben 49 vjeç, sqaroi komentet që ai bëri së fundmi në The Howard Stern Show ku tha se “ndoshta do të pinte ende” nëse do të ishte ende i martuar me Jennifer , 49 vjeç.

“Unë kurrë nuk do të doja që fëmijët e mi të mendonin se unë do të thoja ndonjëherë një fjalë të keqe për nënën e tyre,” tha Ben tek Jimmy-n.

Ben i cili ka tri vajza me ndan aktoren Jennifer, vazhdoi duke thënë se ai nuk e kuptoi se si ishin perceptuar komentet e tij deri pas transmetimit të intervistës, duke shtuar se disa njerëz kishin “marrë bisedën” dhe e kishin “bërë të dukej sikur po bëja të kundërtën e asaj që thashë” duke u fokusuar vetëm në një pjesë të bisedës së tyre.

“Unë kisha vazhduar dhe thashë se sa shumë e respektonim njëri-tjetrin dhe se kujdeseshim për njëri-tjetrin dhe kujdeseshim për fëmijët tanë, i vendosa ata në radhë të parë dhe i kalova gjërat tona,” i shpjegoi Ben Jimmyt . “Dhe ata thanë se fajësova ish-gruan time për alkoolizmin tim dhe se isha i bllokuar dhe thjesht më bënë të isha burrë i tmerrshëm dhe më i pandjeshëm, budalla.”

Në intervistën e tij në Stern, Ben foli për betejën e tij me alkoolizmin dhe sa i pakënaqur ishte në martesën e tij me Jennifer, duke thënë: “Unë isha sikur ‘nuk mund të largohem’ për shkak të fëmijëve të mi, por nuk jam i lumtur a bëj?’ Ajo që bëra ishte të pija një shishe skoceze dhe të flija në divan, gjë që doli të mos ishte zgjidhja.”

Ben dhe Jennifer u martuan në vitin 2005 dhe u ndanë në vitin 2015. Divorci i tyre u finalizua në vitin 2018.

Showbizz

Këngëtarja e njohur rrëfen se si ndihej e vetmuar

Published

on

Jessie J është shprehur se periudha më e vështirë dhe e vetmuar e jetës së saj ishte kur pësoi abortin spontan nëntorin e kaluar.

Këngëtarja 33-vjeçare ka treguar se gjatë një vizite rutinë, mjekët i kishin thënë se nuk mund të ndjenin më rrahje zemre.

Jessie theksoi se nuk ishte ndjerë kurrë me e vetmuar pasi humbi atë që do të kishte qenë fëmija i saj.

“Unë isha shtatzënë, por jo më. Unë jam ndoshta në vendin më të lumtur që kam qenë ndonjëherë, besoni apo jo. Perspektiva ime për jetën ka ndryshuar plotësisht. Ditën që ndodhi një burrë erdhi tek unë në rrugë. Isha vetëm dhe qaja. Ai tha ‘Unë nuk ju njoh dhe nuk e di se çfarë keni por e di që duhet ta ndani atë me njerëzit e tjerë’.

Ecja përpara: Jessie J ka detajuar sinqerisht se si vuajtja e një aborti spontan nëntorin e kaluar ishte 'koha më e trishtuar dhe më e vetmuar' e jetës së saj - përpara se të kthehej në një cep në 2022 (foto së fundmi)

Continue Reading

Showbizz

Bebe Rexha dhuron spektakël në “That’s My Jam”

Published

on

Bebe Rexha së fundi ka qenë pjesë e emisionit , “That’s My Jam”, që prezantohet Jimmy Fallon.

Bebe e cila garonte krahas yjeve Anthony Anderson, T-Pain dhe Ryan Tedder, u përzgjodh të luante në rubrikën “Nonsense Karaoke” ku konkurrentët duhet ta interpretojnë një hit të njohur, por teksti i këtyre këngëve është zëvendësuar me fjalë qesharake dhe komplet absurde.

Pa dyshim që për bukuroshen shqiptare kjo ishte e lehtë falë zërit të mrekullueshëm dhe aftësive të këngëtares në interpretim.

Continue Reading

Showbizz

Rihanna “provokon” rrjetin me foto eksplicite

Published

on

Këngëtarja e njohur Rihanna së fundi ka shfaqur linjat trupore mahnitëse në ngjyrë të kuqe të errët për markën e saj Savage X Fenty. Gjithashtu ajo po promovonte edhe ndriçuesin e buzëve të saj Fenty Beauty Gloss Bomb Heat.

Rihanna u fotografua gjatë natës në një dhomë të hirtë dhe të kaltër plot me hije. Format trupore dhe ngjyra e kuqe që përdori këngëtarja vënë në pah tatuazhet e saj.

Të brendshmet e saj përfshinin qepje të kryqëzuara që bien në sy, dhe ajo e kombinoi kostumin me gete të kuqe rrjetë.

“Dita e Shën Valentinit është për mua…. por ju mund të shikoni”, ka ngacmuar Rihanna në mbishkrimin e saj në Instagram.

Continue Reading

Trending

Listen online now, the sound of Prishtina